Zespół Szkoły - Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej

Przejdź do treści

Menu główne:

Zespół
Zespół Szkoły

Mgr Władysław Banaś

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor i psychoterapeuta treningowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Opiekun merytoryczny Szkoły. Superwizor Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Edyta Biernacka

Psychoanalityczka, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego; superwizor i terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Opiekun merytoryczny Szkoły. Psychoterapeuta i superwizor w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Tomasz Franc Dominikanin, psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psychoterapeuta w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.
Mgr Katarzyna Lenda - Woźniak Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Psychoterapeuta w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Katarzyna Synówka

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psychoterapeuta Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.Dr Jan Malewski

Od początku istnienia KSPP (2000 r.) do swojej śmierci w październiku 2007 r. superwizor i opiekun zespołu dydaktycznego Szkoły. Poprzez indywidualną i grupową superwizję oraz dobór lektur inspirował rozwój i dojrzewanie programu naukowego KSPP. Uczestniczył we wszystkich Letnich Szkołach Psychoterapii Psychoanalitycznej w Zakopanem, szkoląc zespół dydaktyczny Szkoły. Wygłosił wiele wykładów prezentując współczesne kierunki w psychoanalizie. Ostatni - "Współczesne ujęcie nieświadomości w psychoanalizie i jego zastosowanie w praktyce terapeutycznej" - w czerwcu 2007 r.

Był życzliwym i oddanym nauczycielem i serdecznym przyjacielem. Doktora Malewskiego nie ma wśród nas, ale jego idee pozostały w jego uczniach i superwizowanych przez niego pacjentach.

Sekretariat KSPP
wtorki: od 18.15. do 21.15.
środy: od 18.15. do 20.45.

Tel. 12 430 56 09
Adres pocztowy:
31-061 Kraków, ul. Mostowa 2, lok. 13.

E-mail: poczta@kspp.edu.pl

Konto bankowe Szkoły:
34 1160 2202 0000 0000 2653 6288
Ostatnia edycja strony: 13.12.2017 r.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego