Koło Psychoterapii - Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej

 Kraków, ul. Śliska 16, lok. 2
Przejdź do treści
Spotkania Koła Psychoterapii

Zapraszamy studentów czwartego i piątego roku psychologii, medycyny i kierunków pokrewnych oraz osoby z wykształceniem wyższym zainteresowanych podjęciem w przyszłości kursu psychoterapii psychoanalitycznej lub psychodynamicznej na spotkania Koła Psychoterapii w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic (OLZON) Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Zajęcia mają na celu zapoznanie ze specyfikacją pracy klinicznej i zjawiskami mającymi miejsce w kontakcie z pacjentem.
 
Prowadzącymi będą superwizorka i terapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej mgr Milena Kuźdub oraz psycholog, psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego mgr Tomasz Franc OP.
 
Udział w zajęciach będzie możliwy wyłącznie po pomyślnym przejściu konsultacji kwalifikującej. Konsultacje przeprowadzać będą prowadzący po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu. Zgłoszenia do koła proszę przesyłać na adres: tomasz.franc@gmail.com z dopiskiem „koło psychoterapii” do dnia 8 października 2023r. Liczba miejsc ograniczona.
 
 Zajęcia odbywają się w czwartki, w godz.: 14.30-15.30 w OLZON Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, w budynku 102, 3 piętro. Obecność na zajęciach jest obowiązkowa.

Informacje o OLZON na stronie: olzon.babinski.pl
Pytania dotyczące Koła Psychoterapii
Wróć do spisu treści